Izolatorë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
NIPPEL TO220
Informata të shpejta
(0)

Gomë silikoni për izolim të TO220

0,06
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SILICONE TO220/1
Informata të shpejta
(0)

Izolator termik TO-220.

0,39
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ADK TO3
Informata të shpejta
(0)

TO3 izolues.

1,5
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SILIKON TO3
Informata të shpejta
(0)

Izolues termik mica TO-3.

0,29
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SILICON TOP3
Informata të shpejta
(0)

Izolues termik mica TOP3.

0,32
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SIL.SET2
Informata të shpejta
(0)

Izolues silikoni TO-3.

0,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SIL.TO3P/1
Informata të shpejta
(0)

Izolues silikoni TO-3P.

0,41
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SILIKON TO220 SM
Informata të shpejta
(0)

Izolues termik silikoni TO-220.

0,19
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SIL.SET1
Informata të shpejta
(0)

Izolues silikoni TO-3P.

0,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SILIKON TO126
Informata të shpejta
(0)

Izolues termik silikoni TO-126.

0,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SIL.SET3
Informata të shpejta
(0)

Izolues silikoni TO3

0,38
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SILICONE-001
Informata të shpejta
(0)

Izolues termik me ngjitës, 250x225mm.

Тype: SFT80-0.15-T1.

23,92
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SILICONE-001/10
Informata të shpejta
(0)

Izolues termik me ngjitës, 50x105mm.

Тype: SFT80-0.15-T1.

2,95
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NIPPEL TO3
Informata të shpejta
(0)

Izolues unazë per TO3.

0,29
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SIL.TO3PF
Informata të shpejta
(0)
SILICONE-TO3PF
0,48
Më shumë
Dërgesa Falas
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.