Bërthama ferrite

CMP-FILTER-10
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Bërthama ferrite per kabllo deri ne 10mm.

1,36
(me TVSH): 0,19
Qnt. Shportë
Në stok
w

Ferrite interference filter for cables up to 10mm. This filter has been intended for cables which transport data according to the electric principle. When the filter has been clamed on the cable, it will minimize the electric jamming influences of the outside. Best results are achieved by placing the filters next to the two connectors.

Dimensionet 31x22x22 mm
Diameter 10 mm
Shtëpizë
Plastike

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.