Buzzers

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
BZ-14
Informata të shpejta
(0)

Sirenë (8-16)V-DC.

1,68
Më shumë
Në stok
w
BZ-04
Informata të shpejta
(0)

Sirenë (3-28)V-DC.

1,91
Më shumë
Në stok
w
BZ-013
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: FY14

Sirenë (3-16)VDC.

1,36
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BZ-016
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MBS9650A05PM-02

Sirenë - buzzer(4-7)VDC.

2,47
Më shumë
Në stok
w
BZ-061
Informata të shpejta
(1)

Sirenë (8-16)V-DC.

1,83
Më shumë
Në stok
w
BZ-011
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MB1275B12NP-

Sirenë (7-15)VDC.

1,28
Më shumë
Në stok
w
BZ-017
Informata të shpejta
(0)

Sirene-Buzzer (4-8)VDC.

1,58
Më shumë
Në stok
w
BZ-018
Informata të shpejta
(0)

Sirene-Buzzer (8-16)VDC.

1,91
Më shumë
Në stok
w
BZ-05
Informata të shpejta
(0)

Sirenë 8-16VDC.

1,83
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BZ-012
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HCM1212X-G

Sirenë (8-15)VDC.

1,52
Më shumë
Në stok
w
BZ-014
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PB2398A12NP

Sirenë (3-20)VDC.

1,58
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BZ-019
Informata të shpejta
(0)

Sirene -buzzer (8-16)VDC.

2,47
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LampiALB
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.