Rezistor 5W

AX5W 0R68
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Rezistor 0.68Ω 5W.

0,64
(me TVSH): 0,09
Qnt. Shportë
Në stok
w

Rezistor 0.68Ω 5W në shtëpizë qeramike për montim vertikal dhe horizontal.

 

Karakteristika:

  • Toleranca: ± 5%
  • Dimensione: 8x9x24mm
  • Shtëpizë: qeramike
Rezistencë 0,68 Ω
Fuqia maksimale 5 W
Tolerancë 5 %
Shtëpizë
Qeramike

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.