Siguresë termike

TZ D-141/1
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Siguresë  termike 141°C.

0,88
(me TVSH): 0,12
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Thermal cutoff fuse 141°C.

 

Specification:

  • Max. current: 1A
  • Max. voltage: 220V-AC
  • Temperature Switching: 141°C
  • Tolerance: (+0-4)°C
Tensioni maksimal 220 V-AC
Rrymë maksimale 10 A
Temperature 141 °C

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.