Siguresë

RFT 0.063A
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Siguresë me djegie të ngadalshme 0.063A.

1,66
(me TVSH): 0,23
Qnt. Shportë
Në stok
w

PCB Fuse slow 0.063A.

 

Features:

  • Breaking capacity: 0.063A at 250 V
  • Pin distance: 5.08mm
  • Body: temperature resistant thermoplastics,
  • Colour: black
Rrymë e prerjes 63 A
Lloji
i ngadalshëm
Diametri 8,5 mm

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.