Sigurese

ZGS 30A
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Littelfuse
Sigurese, 6 x 32 mm, 30A, Shpejt, F, 250 V
1,04
(me TVSH): 0,14
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Fuse - fast (6x32)mm, 30A.

 

Features:

  • Length: 32mm
  • Breaking Capacity @ Voltage (AC): 100A
  • Rated Current: 30A
  • Case Material: Ceramic
  • Fuse Characteristic: Quick Acting F
  • Voltage Rating : 250V-AC
  • Diameter: 6.3mm
Dimensione
6x32 mm
Tensioni maksimal 250 V-AC
Rrymë e prerjes 30 A
Lloji
i shpejtë
Shtëpizë
Qeramike
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.