Kondenzatorë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 45 од 45
TC 330/6.3S
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T525D337M006ATE025
Kondezatorë Tantal SMD, 330μF, 6.3V
0,72
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TC 330/2.5S
Informata të shpejta
(0)
Kondezatorë Tantal SMD, 330μF, 2.5V
1,83
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MC10 47K
Informata të shpejta
(0)
KONDE.BLOK 100nF 400V RM10-MKT
0,19
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MC5 1K
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KP102J0063T02A#
KONDE.BLOK 100nF 250V RM10-MKT
0,13
Më shumë
Dërgesa Falas
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.