Komponente pasive

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 138
M4T28-BR12SH1
Informata të shpejta
(0)

Bateri për NV RAM , 32.768KHz.

6,86
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
COIL /M
Informata të shpejta
(0)

Bobinë.

1,19
Më shumë
Në stok
w
CF 6.0MHZ
Informata të shpejta
(0)

Filter keramik 6.0MHz.

1,07
Më shumë
Në stok
w
CF 10.7MHZ
Informata të shpejta
(0)

Filter keramik 10.7MHz.

0,72
Më shumë
Në stok
w
CF 6.5MHZ
Informata të shpejta
(0)

Filter keramik 6.5MHz.

1,07
Më shumë
Në stok
w
CF 5.5MHZ
Informata të shpejta
(0)

Filter keramik 5.5MHz.

1,07
Më shumë
Në stok
w
CDA 6.5MHZ
Informata të shpejta
(0)

Filter keramik 6.5MHz.

1,13
Më shumë
Në stok
w
CDA 10.7MHZ
Informata të shpejta
(0)

Filter keramik 10.7MHz.

1,13
Më shumë
Në stok
w
CDA 5.5MHZ
Informata të shpejta
(0)

Filter keramik 5.5MHz.

1,13
Më shumë
Në stok
w
CDA 5.5MHZ-2
Informata të shpejta
(0)

Filter keramik 5.5MHz.

1,13
Më shumë
Në stok
w
CDA 6.0MHZ-2
Informata të shpejta
(0)

Filter keramik 6.0MHz..

1,13
Më shumë
Në stok
w
KALEM 1 uH
Informata të shpejta
(0)

Induktor (Coil) 1µH.

0,45
Më shumë
Në stok
w
KALEM 0.33 uH
Informata të shpejta
(0)

Induktor (Coil) 0,33µH.

0,85
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
KALEM 56 uH
Informata të shpejta
(0)

Induktor (Coil) 56µH.

0,75
Më shumë
Në stok
w
KALEM 22 uH
Informata të shpejta
(0)

Induktor (Coil) 22µH.

0,45
Më shumë
Në stok
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.