Komponente pasive

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 135 од 135
VAR V20K430
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TVR20431KSARY

Varistor 20mm, 275VAC, 430VDC.

0,48
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VAR V20K210
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VAR-MYG20-331

Varistor 20mm, 210VAC, 330VDC.

0,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VAR V14K320V
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TVR14511KSY

Varistor 14mm, 320VAC, 510VDC.

0,4
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VAR V10K130
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VAR-V10K130V

Varistor 10mm, 130VAC, 200VDC.

0,35
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VAR V14K275
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VAR-V14K25V

Varistor 14mm, 275VAC, 430VDC.

0,4
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VAR V20K275
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VAR-V20K275-5 ROHS

Varistor 20mm, 275VAC, 430VDC.

0,48
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VAR V14K250
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VAR-V14K250

Varistor 14mm, 250VAC, 390VDC.

0,4
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VAR V14K40
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VAR-V14K40V

Varistor 14mm, 40VAC, 68VDC.

0,6
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VAR V20K130
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VAR-V20K130

Varistor 20mm, 130VAC, 200VDC.

0,72
Më shumë
Dërgesa Falas
w
VAR V20K420
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TVR20681KSY

Varistor 20mm, 420VAC, 680VDC.

0,56
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.