Paketa Multimedia

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 4
LEP-0097
Informata të shpejta
(0)

Si te jeni i sigurt deri sa mbani nje çantë dhe keni kufje ne koken tuaj ? 

19,17
Më shumë
Në stok
w
LEP-0282
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, altoparlante pa tela me bluetooth rezistent ndaj uji dhe bateri me kapacitet 2,200mAh.

30,53
Më shumë
Nuk ka në stok
w
LEP-0244
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, dara profesionale per RJ45 konektore dhe kuti per vendosje te konektoreve.

24,14
Më shumë
Në stok
w
LEP-0210
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa per fansat e vertete te elektronikes, posacerisht per ju, te cilet keni deshire te luani me Arduino Uno.

157,86
Më shumë
Nuk ka në stok
w
LEP-0213
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa per fansa te vertete te elektronikes, posaqerisht per ju, te cilet keni deshire te luani me Arduino.

126,32
Më shumë
Në stok
w
LEP-0211
Informata të shpejta
(0)

LOGING paketa per fansa te vertete te elektronikes, posacerisht per ju, te cilet keni deshire te luani me Raspberry.

126,32
Më shumë
Në stok
w
LEP-0209
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa per fansa te vertete te elektronikes, posacerisht per ty, i cili ka deshire te luaj me Raspberry.

157,86
Më shumë
Nuk ka në stok
w
LEP-0177
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa e cila ju lejon te kopjoni nga nje disk ne tjetrin, te ruani te gjitha dokumentet, muzike, fotot dhe filmat ose t'a perdorni si disk te jashtem.

78,89
Më shumë
Në stok
w
LEP-0243
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa me HDMI konvertues ne VGA me audio dhe kabllo e specializuar per transmetim te sinjalit ne pajisje.

24,59
Më shumë
Në stok
w
LEP-0208
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa me konvertues HDMI ne VGA me audio dhe kabllo per transmetim te kristalt te sinjalit ne pajisje.

29,12
Më shumë
Në stok
w
LEP-0216
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa me konvertues HDMI ne VGA me audio dhe kabllo te specializuara per transmetim te sinjalit te paster ne pajisje.

51,1
Më shumë
Në stok
w
LEP-0183
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa me HDMI konvertues ne VGA me video dhe audio dhe kabllo e  cila bene transmetimin e sinjalit ne pajisje.

35,25
Më shumë
Në stok
w
LEP-0207
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa me konvertues HDMI ne VGA me video dhe audio dhe kabllo e cila bene transtemim te kristalt te sinjalit ne pajisje.

24,59
Më shumë
Në stok
w
LEP-0226
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa me konvertues HDMI ne VGA me audio dhe kabllo e cila transmeton sinjalin e paster ne pajisje.

56,66
Më shumë
Nuk ka në stok
w
LEP-0240
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, Multimedia, e optimizuar per transferimin e imazhit Full HD ose 3D ne dy LCDs, plazma TV ose monitor.

67,23
Më shumë
Në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.