LE-Paketa: Adapter smart Wifi + ndërprerës i dyfisht Wifi

LEP-0285
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGING ELECTRONICS

LOGING Paketa, adapter smart Wifi + nderpres i dyfisht Wifi.

46,17
(me TVSH): 6,37
Çmimi I rregullt 58,64
Ruajni: 12,47
Qnt. Shportë
Në stok
w
Produktet në këtë pako:
ruajni: 12,47

Control various electronic devices remotely with these Smart Nedis devices via your smartphone or tablet using a Wi-Fi router.

Devices can be used connected to each other or as standalone.


Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.