LE-Paketa: Furnizues i rrymës në laborator + Arduino UNO

LEP-0213
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGING ELECTRONICS

LOGING Paketa per fansa te vertete te elektronikes, posaqerisht per ju, te cilet keni deshire te luani me Arduino.

126,32
(me TVSH): 17,42
Çmimi I rregullt 161,98
Ruajni: 35,66
Qnt. Shportë
Nuk ka në stok
w
Produktet në këtë pako:
ruajni: 35,66

Produced with the highest industry standards - Laboratory power supply in linear performance with LED displays for voltage and current display. A gift from LOGING for your confidence in us, the development board Arduino Uno (revision 3) based on the ATmega328 microcontroller. Simply connect it to a computer via a USB cable or plug it into an AC / DC power adapter or battery, and you can start using the board


Laboratory power supply: Two 3-1 / 2 digital LEDs with voltage accuracy ± 1% + 2 Digits and current accuracy ± 1.5% + 2 Digits.

Arduino Uno: Each of the Uno's 14 5V digital pins can be used as input or output, 6 analog inputs, 16MHz ceramic resonator, USB connection, power connector, ICSP header, and reset button.

Warranty: 12 months

Technical Support: Loging


Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.