Mbushëse

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 6
P.SUP.USB2051
Informata të shpejta
(0)

Adapter i rrymes me USB per paisje mobile , USB x1, 1A.

4,94
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
P.SUP.USB2064
Informata të shpejta
(0)

Adapter i rrymës me USB per pajisje mobile, USB x2, 2.1A.

11,33
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GB-P.SUP.15/W
Informata të shpejta
(0)

Adapter i rrymës me USB per pajisje mobile, USB x2, 2.4A.

11,01
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-P.SUP.02/W
Informata të shpejta
(0)

Adapter mbushes per telefona dhe teblete.

17,55
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-P.SUP.02/B
Informata të shpejta
(0)

Adapter mbushes per telefon dhe tablete.

17,55
Më shumë
Dërgesa Falas
w
IPD-CHARGE30
Informata të shpejta
(1)

Adapter univerzal për mbushje të pajisjeve të celularëve në veturë. 

3,35
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE BT520
Informata të shpejta
(0)
Analizues i baterive për performimin e testeve të avancuara të baterive stacionare individuale dhe baterive që përdoren në aplikimet e back-up ...
4.971,43
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE BT521
Informata të shpejta
(0)
Analizues i baterive për performimin e testeve të avancuara të baterive stacionare individuale dhe baterive që përdoren në aplikimet e back-up ...
5.447,36
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE BT510
Informata të shpejta
(0)

Analizues i baterive per qellimin e performimi e testeve individuale te baterise dhe baterive te cilat perdoren per aplikacione kritike si back-up.

3.909,53
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VELLEMAN K7300
Informata të shpejta
(0)

DIY Kit, Mbushes per bateri.

21,54
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
GB-P.SUP.16/W
Informata të shpejta
(0)
POW.ADAP.USB-C.220V 2.4A/5Vx2
12,68
Më shumë
Dërgesa Falas
w
IND-CHAR-CAR02
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PSM 1220Aw

Mbushës automatik i baterive të makinave 12V/20A.

33,68
Më shumë
Nuk ka në stok
w
CAMC.54525
Informata të shpejta
(0)

Mbushës për bateri të akumulatorit 2V -24V.

12,68
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MANS-CHAR02
Informata të shpejta
(0)

Mbushes i baterive 12V.

63,75
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MASC-CHAR02
Informata të shpejta
(0)

Mbushes i baterive 12V.

59,84
Më shumë
Dërgesa Falas
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.