Mbushje për laboratori

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 2
PKT-P6225A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 6225 A
Furnizues i Rrymës, 1 Kanalet, 30 VDC, 5 A
126,17
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RND320-KA3005D
Informata të shpejta
(0)
Furnizues i Rrymës, 1 Kanalet, 30 VDC, 5 A
118,87
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P6210
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 6210
Furnizues i Rrymës, 4 Kanalet, 30 VDC, 5 A, Laboratorik
345,09
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PKT-P6080
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 6080
Furnizues i Rrymës, 1 Kanalet, 15 VDC, 3 A
91,87
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
GW INSTEK PEL300
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PEL-300
Furnizues Elektronik i Programueshëm , 60V, 60A
1.300,65
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INSTEK PSS-2005
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PSS-2005
Furnizues i Rrymës i Programueshëm, 20V, 5A
684,93
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
raspberry pi 4alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.