Regulatorë të tensionit, Mbrojtëse

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
PROT.PI7125 1/1B
Informata të shpejta
(0)

Mbrojtës nga tensioni me 8 nivele mbrojtëse, njëfazor.

214,6
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PROT.PI7200 3/3B
Informata të shpejta
(0)

Mbrojtës nga tensioni me 8 nivele të mbrojtjes, tre fazor.

802,44
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WLND-GM TNS275
Informata të shpejta
(0)

Mbrojtës për mbingarkesë tensioni tre fazor.

275,23
Më shumë
Nuk ka në stok
w
WLND-GS 275FM
Informata të shpejta
(0)

Mbrojtës për mbingarkesë tensioni nje fazor

115,68
Më shumë
Në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.