24V-DC > 12V-DC

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
HQ-CONV.DC20A
Informata të shpejta
(0)

Konvertues DC-DC nga 24V ne 12V , 20A.

42,28
Më shumë
Në stok
w
HQ-CONV.DC10A
Informata të shpejta
(0)

Konvertues DC-DC nga 24V ne 12V, 10A.

31,9
Më shumë
Në stok
w
P.SUP.CONV.10
Informata të shpejta
(0)

Kovertues i rrymes DC-DC nga 24 në 12V, 7A.

20,66
Më shumë
Në stok
w
InvertoriALB
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.