Invertor i fuqisë

GB-INV1000/12V
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

Inventor i fuqise, nga 12V-DC në 220V-AC, 1000W.

129,53
(me TVSH): 17,87
Qnt. Shportë
Në stok
w

Inverter for 12V-DC battery in cars and boats. It will invert the 12V-DC current to 230V-AC. With this device 230V equipment can be connected anywhere! The inverter is equipped with a very high peak output power.

Features:

  • Output power continue: 1000W
  • Surge output power: 2000W
  • Input: (11-15)V-DC
  • Output: 230V-AC
  • Output, max. amperage: 4A
  • AC output: 2xSafety socket (Typ F, CEE 7/4)
  • 1x USB port (5V, 2100mA)
  • Built-in ventilator
  • External fuse available
Tensioni hyrës 12 V-DC
Tensioni dalës 230 V
Rryma e vazhdueshme 1.000 W
Fuqia maksimale 2.000 W
Lloji i USB koneksionit
USB A
Mbrojtja
Ngjyra
 e zezë
Dimensionet 241x167x70 mm
Pesha 1.850 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.