Inverter i rrymës

GB-INV2000/24
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

Inverter i rrymës nga 24V-DC ne 220V-AC, 2000W.

274,27
(me TVSH): 37,83
Qnt. Shportë
Në stok
w

Inverter for 24V battery in car, bus, truck and boat. It will invert the 24V-DC current to 230V-AC. With this device 230V equipment can be connected anywhere! The inverter is equipped with a very high peak output power. Furthermore this inverter is equipped with a USB connection. Sensitive devices with a USB cable, such as MP3 players and digital cameras can now be used everywhere.

 

Features:

  • Output power continue: 2000W
  • Surge output power: 4000W
    Input: (22-30)V-DC
  • Output: 230V-AC
  • Output, max. amperage: 8.6A
  • Output, type: 2x Safety socket (Typ F, CEE 7/4)
  • 1хUSB output:, 5V, 2100mA
  • Built-in ventilator
  • External fuse available
Tensioni hyrës 24 V-DC
Tensioni dalës 230 V
Rryma e vazhdueshme 2.000 W
Fuqia maksimale 4.000 W
Lloji i USB koneksionit
USB A
Dimensionet 380x218x100 mm
Pesha 5.300 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.