Invertor

HQ-PURE600-12
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
HQ

Invertor,

12V-DC ne 220V-AC, 600W

226,09
(me TVSH): 31,18
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

This pure sine wave inverter series converts 12 V DC battery power to real 230 V AC.
​ It enables the use of 230 V appliances where only 12 V DC is available (like a car or boat). Suitable for 1x Schuko socket.
This pure sine wave output is same as you get from the wall socket at home or even better. The difference between pure sine wave and the more common modified sine wave inverters is that pure sine inverters are more universal due to his pure wave output. Some sensitive appliances cannot work with the common modified sine wave inverters and will give interferences or even won't work. Pure sine inverters give also better sound and vision with audio and video devices.

Tensioni hyrës 12 V-DC
Tensioni dalës 230 V
Frekuenca 50 Hz
Rryma e vazhdueshme 600 W
Fuqia maksimale 1.000 W
Mbrojtja
Dimensionet 280x83x236 mm
Pesha 2.460 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.