Mbushes

GB-P.SUP.20/B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB Adapter i Rrymës, 2 A, 1 Dajle, 1x USB, QC3.0, Zëzë
5,58
(me TVSH): 0,77
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Adapter for quick charging the devices with USB ports. Optimal charging current for devices that meet the QC 3.0 standard. It charges up to four times faster than standard chargers.

 

Features:

  • Input voltage: (100-240)V-AC,
  • Output voltage: 5/9/12V-DC
  • Оverload and short circuit protection
  • Port: USB 2.0 A type
  • Supports USB Type C
  • Current: max. 2000mA
  • Colour: Black
Tensioni hyrës 220 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 2 A
Number of USB ports
1
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.