Mbushes

SWX-CH015BL
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
SWEEX
MFR Part No: WCHAU483ABK
USB Adapter i Rrymës, 4.8 A, 2 Dajlet, 1x USB, 1x USB-C, Zëzë
15,08
(me TVSH): 2,08
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

With the Sweex CH015BL charge your tablet and smartphone or two smartphones
simultaneously at ultra speed with this Sweex dual-port wall
charger. The charger has a built-in SmartID 2.4 A USB port
and a USB-C port.

Features:

  • Charges two devices simultaneously
  • 4.8 A
  • USB Type C
Tensioni hyrës 100 - 240 V
Tensioni dalës 5 V
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.