Mbushës intelegjent multiportësh

GB-P.SUP.10/W
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

Mbushës intelegjent multiportësh - 8000mA.

31,75
(me TVSH): 4,38
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Multi-device charger with intelligent device recognition for optimum charging current (Smart Charge ID). Compact design with 8A power capacity to charge up to five devices simultaneously. Simple design that perfectly complements your desk or drawer cabinet.
Voltage range of (100–240)V-AC means the charger can also be used abroad (separate Euro power adapter). Rubberised surface to provide secure hold and prevent slipping.

Tensioni hyrës 100 - 240 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 8 A
Number of USB ports
5
Ngjyra
 e bardhë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.