Mbushës USB për veturë

GB-P.SUP.23/B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

USB adapter per mbushje te dy paisjeve.

8,86
(me TVSH): 1,22
Qnt. Shportë
Në stok
w

Dual USB car charger 2.1 A - in car power adapter with two USB ports for many small devices and smartphones.

For a quick charge in the cigarette lighter socket.
Charges up to two power-hungry USB devices simultaneously.
Integrated protection circuit to protect connected devices.

12V for use in the car.

 

Features:

  • Input, Voltage Range: 12/24V(DC)
  • Output, max. amperage: 2.1A
  • Input, type: Cigarette lighter male
  • Output, type: 2xUSB2.0 female (Type A)
  • Output, voltage: 5V(DC)
  • Color: black
  • Material: ABS
  • Length: 43mm
  • Diameter: 25mm
  • Weight : 10g
Tensioni hyrës 12 - 24 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 2,1 A
Number of USB ports
2
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.