Mbushës me USB në vetura

GB-P.SUP.22/B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

Mbushës per dy pajisje me USB në vetura

12,29
(me TVSH): 1,7
Qnt. Shportë
Në stok
w

Dual USB car charger 3.1 A - in car power adapter with two USB ports for many small devices and smartphones.

For a quick charge in the cigarette lighter socket.
Charges up to two power-hungry USB devices simultaneously.
Integrated protection circuit to protect connected devices.
With U/A marking at the outputs:

 • U = universal useable charging port
 • A = apple-optimised charging port

 

Features:

 • Input, Voltage Range: 12/24V(DC)
 • Output, max. amperage: 3.1A
 • Input, type: Cigarette lighter male
 • Output, type: 2xUSB2.0 female (Type A)
 • Output, voltage: 5V(DC)
 • Color: black
 • Markings: CE, WEEE
 • Length: 44.4mm
 • Diameter: 25.2mm
 • Weight : 13.1g
Tensioni hyrës 12 - 24 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 3,1 A
Number of USB ports
2
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.