GB-P.SUP.14/B

CABS-P.SUP.14/B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
CABSTONE
POW.ADAP.USB-CAR 2.4A/5V,QC3-GB
18,92
(me TVSH): 2,61
Qnt. Shportë
Në stok
w
POW.ADAP.USB-CAR 2.4A/5V,QC3-GB
Tensioni hyrës 12 - 24 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 4,8 A
Number of USB ports
2
Ngjyra
 e argjendit
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.