Mbushës me USB për vetura

PROCAR-005
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Mbushës univerzal me USB për vetura

25,36
(me TVSH): 3,5
Qnt. Shportë
Në stok
w

USB car power adapter with protective cup and integrated power voltage convertor. For charging mobile devices (GPS, mobile phones, digital cameras, tabletts) that are suitable for charging by 5V USB connector. Fastening by plastic srew nut.

Features:
Input voltage: (12-24)V-DC
Output voltage: 5V-DC
Maximum current: 5A (2 x 2.500mA)
Current consumption: < 5mA
Cable cross section: 0.5mm2
Panel thickness: 2-8 mm
Protective cap dust
Cable length: 15cm

Tensioni hyrës 12 - 24 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 5 A
Number of USB ports
2
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.