Adapter per Vetur

P.SUP.USB2052
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB Mbushës për në Veturë, 1 A, 1 Dajle, 1x USB, Lighter, Zëzë
4,81
(me TVSH): 0,66
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

USB DC/DC converter with built-in cigarette lighter socket, which allows you to charge most USB devices via USB port and at the same time using other 12V electrical applicance via the socket. It is your perfect travel companion. It incorporates several features such as short-circuit protection and automatic overload cutoff.

 

Features:

  • Input voltage: (12-24)V-DC
  • Output voltage: 5V-DC / (12-24)V-DC
  • Output current: 1A / 5A

 

Tensioni hyrës 12 - 24 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 1 A
Number of USB ports
1
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.