Adapter për mbushje të pajisjeve të celularëve në veturë.

P.SUP.USB201
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG

Adapter univerzal për mbushje të pajisjeve të celularëve në veturë.

3,52
(me TVSH): 0,49
Qnt. Shportë
Në stok
w

Adapter univerzal për mbushje të pajisjeve të celularëve në veturë. Adapteri ka dy USB porta në të cilat mund të mbushen dy pajisje të ndryshme në të njëjtën kohë. Është ideal për pajisje siç janë: MP3 pleere, iPod, iPhone dhe celularë. Mbushësi ka mbrojtje nga lidhje e shkurtë dhe nga mbingarkimi.

 

Karakteristika:

  • LED indikasion
  • Mbrojtje nga lidhje e shkurtë
  • Mbrojtje nga mbingarkimi
Tensioni hyrës 12 - 24 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 0,5 A
Number of USB ports
2
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.