Adapter i rrymës

P.SUP.EU/6
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

Adapter i rrymës, 12V / 5000mA.

37,5
(me TVSH): 5,17
Qnt. Shportë
Në stok
w

This new and compact power adapter already meets the requirements of the new international standards like ECO-design, CEC and MEPS. Goal of these standards is a reduction of stand-by-loss, as well as a reduction of CO² emission. Energy savings of up to 94% in "stand-by-mode" compared to conventional power adapters. Save up to 30% energy under load.

 

Features:

  • Input voltage: (100-240)V-AC
  • Output voltage: 12V-DC
  • Output current: 5000mA
  • Type: stabilized
  • Stand by power 0.3W
  • Power: 60W
  • DC plug: (5.5x2.1x10)mm
Tensioni hyrës 100 - 240 V
Output voltage
12 V-DC
Rrymë dalëse 5.000 mA
Fuqia maksimale 60 W
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.