Teleskope, Dylbitë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
KN-SCOPE21
Informata të shpejta
(0)

Teleskop për fillestar.

94,14
Më shumë
Në stok
w
KN-SCOPE30
Informata të shpejta
(0)

Teleskop mini për amatorë.

29,44
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
KN-SCOPE40
Informata të shpejta
(0)

Teleskop amatorë me zoom 350x.

68,81
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TP LinkALB
HDD SSD
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.