Dëgjuese me USB

CMP-HEADSET170
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG

Dëgjuese stereo me USB & 'bass' dhe funksion të vibrimit.

13,24
(me TVSH): 1,83
Qnt. Shportë
Nuk ka në stok
w

Kjo degjuese me USB te fuqizuar, është e pajisur me mbeshtetese të mëdha të buta e veshit. Ajo ju ofron me një zë kristalte e te qartë dhe një bas të rëndë. Kufja ka një kontroll në-linjë vëllim, kontroll bas funksion dridhje dhe funksion te ndaljes se zerit te menjehershem.Shirit të rehatshme është e rregullueshem.

Distancë frekuente 20 - 20000 Hz
Impedancë nominale 32 Ω
Sensiviteti 105 dB
Ndjeshmëri 58 dB
Audio koneksion
USB
Gjatësia e kabllos 2 m
Pesha 278 g
Ngjyra
 e zezë
Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.