Dëgjuese veshi

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 3
NE-HEADP03
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPBA100BK

Degjuese me bluetooth, deri ne 5 ore kohe punuese, me mikrofon te integruar.

15,8
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CMP-HEADSET309
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPWD1001BK
Kufje, në Vesh, Mikrofon
5,74
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-H340
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 981-000475
Kufje me USB dhe Mikrofon, H340, e Zëzë, Logitech
36,73
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LGT-H390
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 981-000406
Kufje me USB dhe Mikrofon, H390, e Zëzë, Logitech
47,21
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
GEN-H HS-930BT/W
Informata të shpejta
(0)

Kufje, Bluetooth, Mikrofon, 15 orë kohëzgjatje, e bardhë

34,41
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HEADP10
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPBT5051BK
Kufje, Bluetooth, në Vesh, Mikrofon, Bateri e Integruar
61,83
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HEADP13
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPBT8000BK
Kufje, Bluetooth, në Vesh, Mikrofon, Bateri e Integruar
27,92
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HEADP16
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPBT3050BK

Kufje, Bluetooth, Mikrofon, Bateri e integruar, 3 orë kohëzgjatje, e zezë

 

 

31,75
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HEADP18
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPBT5052BK

Kufje, Bluetooth, Mikrofon, Bateri e integruar, 5 orë kohëzgjatje, e zezë

48,17
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-BTHS01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPBT5050BK
Kufje, Bluetooth, në Vesh, Mikrofon, Bateri e Integruar
66,84
Më shumë
Dërgesa Falas
w
GEN-H HS-930BT/R
Informata të shpejta
(0)

Kufje, Bluetooth, Mikrofon 15 orë kohëzgjatje, e kuqe

34,41
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SWX-BLUEHS00BL
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPBT1100BK
Kufje, Bluetooth, Mikrofon, Bateri e Integruar
25,37
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-H600
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 981-000342
Kufje, Bluetooth, Mikrofon, Bateri e Integruar
94,44
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HEADP17
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPBT8051BK

Kufje sport, Bluetooth, Varëse për vesh, mikrofon, bateri e integruar, 8 orë kohëzgjatje, e zezë

 

31,75
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HEADP19
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HPBT3261BK

Kufje, Bluetooth, Mikrofon, 24 orë kohëzgjatje, Mbushje e shpejtë, e zezë

52,58
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.