Mikrofona

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
NE-MIC01
Informata të shpejta
(0)
Fiber Optic Receiv.700nm,5Mbps
12,77
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CMP-MIC8
Informata të shpejta
(0)
Mikrofon, Kompjuter, 3.5mm
3,03
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CMP-MIC10
Informata të shpejta
(0)
Mikrofon, Kompjuter, USB
18,99
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-MIC02
Informata të shpejta
(0)

Mikrofon për Kompjuter, 3.5mm

6,78
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CMP-MIC9
Informata të shpejta
(0)
Mikrofon, Kompjuter, 3.5mm
5,31
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.