WebCam

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
SAS-CCP3
Informata të shpejta
(0)

Mbulues i web kamerës x3.

5,58
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-BCC950
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-000867

Sistem për video konferencë per 1 deri 4 persona.

315,12
Më shumë
Nuk ka në stok
w
LGT-C310
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-001065

HD Ueb kamerë me mirkofon, 5Mpix.

68,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-C170
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-001066

Web kamerë me mikrofon

28,57
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-C270
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-001063

Web kamerë me mikrofon

40
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-C525
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-001064

HD Web kamerë me mikrofon

74,29
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-C615
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-001056

Web kamerë C615 me mikrofon te integruar.

114,3
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-C930E
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 960-000972

Web kamerë C930E me 90 shkallë të pamjes.

158,9
Më shumë
Nuk ka në stok
w
SZ-UWM300
Informata të shpejta
(0)

USB Webkamerë me drita LED , mikrofon dhe një fan.

24,71
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SWX-WC035V2
Informata të shpejta
(0)

WebKamerë me USB, 0.3MP

6,38
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.