Korniza digjitale

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
CMP-DIGFRAME52/B
Informata të shpejta
(0)

Kornizë digjitale për foto me internet lidhje, 10''

97,73
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CMP-DIGFRAME52/W
Informata të shpejta
(0)

Kornizë digjitale për foto me internet lidhje, 10''

97,73
Më shumë
Në stok
w
CMP-DIGFRAME51
Informata të shpejta
(0)

Kornizë digjitale për foto, 9.7"

153,56
Më shumë
Në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.