Multimedia Devices

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 4 од 16
NE-WiFiSP01
Informata të shpejta
(0)

Altoparlante pa tela, 15W me llambë te ndertuar

55,84
Më shumë
Në stok
w
NE-WiFiSP02
Informata të shpejta
(0)

Altoparlante pa tela, 30W.

63,8
Më shumë
Në stok
w
NE-WiFiSP03
Informata të shpejta
(0)

Altoparlante pa tela, 150W.

132,71
Më shumë
Në stok
w
FRB-1RB3000IN
Informata të shpejta
(0)

Altoparlantë 2.0 portabël me bluetooth.

59,98
Më shumë
Në stok
w
KNG-BTSP
Informata të shpejta
(0)

Altoparlantë pa tela me bluetooth.

54,11
Më shumë
Në stok
w
SWX-BTSP01/B
Informata të shpejta
(0)

Altoparlantë pa tela me NFC teknologjine

87,6
Më shumë
Në stok
w
SZ-BOS100
Informata të shpejta
(0)

Altoparlantë portabël me 3.5mm koneksion.

20
Më shumë
Në stok
w
CMP-SWITCH17
Informata të shpejta
(0)

Audio switch ndërmjet autoparlantëve dhe kufjeve

5,98
Më shumë
Në stok
w
NE-GAME01
Informata të shpejta
(0)

Bluetooth augmented reality gun for Android and iOS

19,66
Më shumë
Në stok
w
CMP-SP306
Informata të shpejta
(0)

Mini autoparlantë me USB port.

7,32
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CMP-SP305
Informata të shpejta
(0)

Mini autoparlantë me USB port.

7,32
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CMP-SP303
Informata të shpejta
(0)

Mini autoparlant me USB port.

6,59
Më shumë
Në stok
w
CMP-SP304
Informata të shpejta
(0)

Mini autoparlantë me USB port.

7,32
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CMP-SP309
Informata të shpejta
(0)

Autoparlantë Stereo për kompjuter , 2.0

36,46
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HAV-TRSP10KN
Informata të shpejta
(0)

Stereo autoparlantë pa tela

44,89
Më shumë
Në stok
w
paket_popust_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.