Skip Navigation Links.

Pajisje Matëse Industriale

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 68
PJP-1439B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 215-N

2 mm bananakonektor me tela per saldim.

0,84
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PJP-1439R
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 215-R

2 mm banana konektor me tela per saldim.

0,84
Më shumë
Dërgesa Falas
w
METREL A-1110
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: A 1110

Kabell 3-fazore per testim ne industri.Mund te perdoret tester nga seria Eurotest.

28,05
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SVAN-SV106
Informata të shpejta
(0)

6-channel tester i vibrimit per testimin e  krahut dhe te gjithe trupin.

Më shumë
Vetëm në dyqane
MASTECH MS2001
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MS2001

Amper dara për matje të rrymës AC deri më 1000A.

24,58
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MASTECH M266
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: M266N

Amper dara për matje të rrymave deri më 1000A AC.

16,23
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE I200S
Informata të shpejta
(0)

AC clamp meter-adapter per matje te rrymave AC deri 200A.

328,28
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE I400
Informata të shpejta
(0)

Clamp adapter deri ne 400A AC.

197,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
UNI-T UT210A
Informata të shpejta
(0)

AC mini amper dara 200A AC.

22,58
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SQ-72-AC-300V
Informata të shpejta
(0)

Voltmetër analog AC për montim në panele, deri në 300V, (72x72)mm

10,16
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE I1010
Informata të shpejta
(0)

AC/DC dara matëse (600A/1000A ) me bateri dhe me konektor 2x4 , dhe nje çantë.

566,08
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE I1010-KIT
Informata të shpejta
(0)

AC/DC dara matëse 600/1000A (600/1000 A) me bateri dhe konektor 2x4mm dhe nje çantë

578,84
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE I410
Informata të shpejta
(0)

AC/DC dara matëse deri 400A  me bateri dhe konektor 2x4mm.

328,28
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PJP-2398
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 7023-IEC

Adapter  BNC-mashkull / 2x2mm femer banana konektore.

11,32
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PJP-2399
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 7024-IEC

Adapter  BNC-mashkull / 2x2mm mashkull banana konektor.

13,8
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE 325 alb
merni unit alb
instek alb
additel alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.