Skip Navigation Links.

Pajisje matëse industriale

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 63 од 63
PKT-LDP340
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LDP-340 LCD

Voltmetër digjital DC per montin ne panel, me LCD ekran, per matje te tensionit deri 199.9mV DC.

10,34
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PKT-LDP140
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LDP-140

Voltmetër digjital DC per montim ne panel, me LCD ekran, per matje te tensionit deri 199.9 mV DC.

11,08
Më shumë
Nuk ka në stok
w
EXTECH PH220-S
Informata të shpejta
(0)

Waterproof PH metër

188,73
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE LENS/WIDE2
Informata të shpejta
(0)

Lens per zgjerimin e fushave te pamjes  kamerat termike  Fluke Ti200, Ti300 dhe Ti400.

1.722,1
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL A-1005
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: A 1005

Shtesë që përdoret me Metrel instrumentet për testim të instalimeve elektrike.

87,37
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE 325 alb
Mastech promocija ALB
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.