Pajisje për ngjitje

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 44
ZD.200NDQ
Informata të shpejta
(0)

40W havi për 12V-DC mbushje nga çakmaku në veturë. E zbatuar për raste të instalimeve në veturat. 

11,01
Më shumë
Dërgesa Falas
w
IT-SF BS PCSS
Informata të shpejta
(0)
SOLDER ADD HOLD.PCB,idealTek
2,95
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.51031199
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051031199

Adapter salduesi per maje saldimi per  ET dhe PT serieat per LR21 dhe TCP-S

6,51
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ZD-707NL
Informata të shpejta
(0)

Aparat saldues me fuqi 30W dhe me LED dritë.

7,82
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TIN-ST6 250GR
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: STANNOL 640049
Stannol Argjend Kallaji për Bashkim, 0.5mm, 250gr, Sn62/Pb36/Ag2
23,99
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ALMIT-KR19SH/500
Informata të shpejta
(0)
Almit Argjend Kallaji për Bashkim, 0.65mm, 500gr, Sn62/Pb36/Ag2
69,41
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RND 550-00168
Informata të shpejta
(0)

Brushë me tela metali.

1,83
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.58741752
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0058741752

Brushë pastruese që përdoret për pastrimin e majave desalduese dhe vrimave për ajër të nxehtë.

12,76
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FIBERREFILL5
Informata të shpejta
(0)

Brushë rezerve për Fiberpen.

1,04
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PRF BRUSH
Informata të shpejta
(0)

Brushë plotësuese për spreje.

2,79
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.51616099
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051616099

Butan Gaz Refill Canister 75ml (42g) per Weller saldues me gaz.

8,85
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.RT3
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0054460399N
Catridge për maje letkoni me " Me maje per nxemje aktive"- sistem i cili bashkangjit nxehmsin ne maje te lektonit, per perdorim me WXMP dhe WMRP lektona, 1.3x...
27,61
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CHEM.CW8500
Informata të shpejta
(0)

Fluks jo i paster per te riparuar saldimin BGA.

15,8
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.BARREL
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0058744710N

Cilindër përdorezën salduese WSP 80.

12,63
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.52620299
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0052620299N

Cilinder, Pjese rezerve per dorezen saldueseWeller LR82 & FE80.

21,1
Më shumë
Dërgesa Falas
w
merni unit alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.