Skip Navigation Links.

Multiadapter Kit per WiFi Roaming Testime

FLUKE AM/C1090WD
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
AIRMAGNET
Tester Kit, Multiadapter, WiFi Roaming
558,04
(me TVSH): 76,97
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Multiadapter kit for WiFi roaming test consisted of 3 adapters for different channels testing at the same time.

Set contents: 3 x PROXIM ORINOCO 8494 802.11A/B/G/N USB Adapter, USB hub, connection cables.

Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.