Rrjedhje-fluid

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
AHL FVA915VTHK
Informata të shpejta
(0)

Turbinë boshtore me metër rrjedhës për lëngje dhe gamë 40l/min.

359,87
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
AHL FVA915VTH25M
Informata të shpejta
(0)

Turbinë boshtore me metër rrjedhës për lëngje dhe gamë 160l/min.

619,45
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.