Skip Navigation Links.

Më të rejat

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 7
TPL-WA7510N
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TL-WA7510N

Access Point pa tela, 5GHz, 150Mbps

 

68,59
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ADT 210
Informata të shpejta
(0)
MULT.CALIBR.LOOP 0.03% RD
1.231,26
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ADT 223A
Informata të shpejta
(0)
MULT.CALIBR.+A+V+T+R+F
7.841,6
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ADT 680-GP3K
Informata të shpejta
(0)
MULT.CALIBR.PRESSURE700bar,0.05%
661,2
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HM035
Informata të shpejta
(0)

Aksesorë për kuzhinë, Tenxhere, 300W, 0.6l, e bardhe.

20,66
Më shumë
Dërgesa Falas
w
METREL MI-2893EU
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MI 2893 EU
Analizues 3fazor i kualitetit te fuqise per perdorim ne analizimin e fuqise ne sistemet LV dhe MV, klasi A me frekuence valore 1MS/sec, set me 4x amper dana deri 3000A (mode...
5.382,77
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EXTECH SDL350
Informata të shpejta
(0)

Anemometër per matje ajerit te nxehte dhe me ruajtje te te dhenave ne SD kartele.

620,51
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EXTECH AN340
Informata të shpejta
(0)

Anemometër mini me sonde, matje te temperatures dhe lageshtine relative me funksion te datalogger.

488,13
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
AT-VE883K1-AT-G
Informata të shpejta
(0)
HDMI F/F EXTE.BUF.1.4-OPT.-300m
1.668,24
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EVER-EKP117NBKCT
Informata të shpejta
(0)
"Çantë Shpine për Laptop, 18"", Lojrave, Zëzë"
152,37
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE 369FC
Informata të shpejta
(0)

Dara matëse të rrymës per matje te rrymave dhe lidhje pa tela me telefona per monitorim dhe ruajtjen e te dhenave me aplikacionin Fluke Connect.

859,56
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INSTEK GOM-805
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GOM-805

mates i rezistencave te uleta me rezolucion 0.1μΩ dhe testim te rrymave deri me 1A.

1.023,06
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HSENS02/10Y
Informata të shpejta
(0)
Detektor i Nxehtesise, Senzor Sigurie, 54 °C, 85 dB, Lithium
14,77
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MRU 400GD
Informata të shpejta
(0)

Detektor multifunksional per pajisje matese me fushe te ndrrimit automatik te senzoreve.

0
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WXP65
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0052921199N
Doreze saldimi per saldim preciz ne komponente te vogla dhe te mesme me fuqi mesatare 65W dhe me teknologjine per rregullim te temperatures precize per nxehje te shpejte....
270,9
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.