Skip Navigation Links.

Rezultatet e kërkimit

32 artikuj të gjetur ideal-tek
Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 3
IDEAL LE003
Informata të shpejta
(0)

Llupë dore 45mm, 10x.

95,34
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
IT-K4MPTSP
Informata të shpejta
(0)

Set i pincave precize.

14,17
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
IT-SF BS PCSS
Informata të shpejta
(0)
SOLDER ADD HOLD.PCB,idealTek
2,95
Më shumë
Dërgesa Falas
w
IT-BLUEESD
Informata të shpejta
(0)

Mikro pincë, 0.3mm

5,74
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE 1550C
Informata të shpejta
(0)
Tester diagnostik për rezistencë të izolimit, është ideal për kontrollë të diapazonit të gjerë të pajisjeve me tension të lartë siç janë: motorë, gjeneratorë, kabllo, tabela...
4.920,72
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
OPTSWITCH-1
Informata të shpejta
(0)

Toslink optik i zgjedhur per kabllo optik.Ideal per zgjatje te sinjalit optik ne amplifikator.

7,79
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FLUKE 830
Informata të shpejta
(0)

Laser Shaft Alignment Tool eshte ideal vegel per testimi te rrotullimeve me precizitet ne fabrikat industriale.

8.970,67
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HAV-KM10
Informata të shpejta
(0)

Mikser karaoke me 2 mikrofona kualitativ. Ideal për party dhe për të gjitha moshat.

20,34
Më shumë
Nuk ka në stok
w
FLUKE 1555
Informata të shpejta
(0)
Tester diagnostik për rezistencë të izolimit, është ideal për testim të diapazonit të gjerë të pajisjeve me tension të lartë siç janë: motorë, gjeneratorë, kabllo, tabela të...
5.424,16
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.SP25NEU
Informata të shpejta
(0)

Saldues me LED ndriqim inovativ tek vendi  salduesit, 25W.

36,38
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DOB-SMP01
Informata të shpejta
(0)

Shkop Gimbal  për selfie ne telefona te mencur per eksperience ideale per foto/video.

343,06
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
METREL A-1532
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: A 1532

Aksesore special i  bere per testimin e Pajisjeve Elektrike te Furnizimit tek Makinat (EVSE) se bashku me tester METREL.

421,72
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-LAMPC03
Informata të shpejta
(0)

LED dritë Wi-Fi për tavan, e bardhe e ngrohte tek e ftohta, 30cm, 18W, 1200lm.

39,31
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
GB-LAMP09
Informata të shpejta
(0)

LED ndriques i jashtem per ndertesa tek hyrja, kopshte etj.

11,79
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.WXMT/WDH60
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051317899N

Pinca salduese Weller WXMT dhe set sigurie WDH60. Pinca ideale per saldim dhe desaldim te komponeneteve SMD, nxehje e shpejte dhe temperature precize.

 

337,32
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.