Skip Navigation Links.

Produktet e veçquara

10 artikuj të gjetur
Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
RA-1002804
Informata të shpejta
(0)

LED dritë solare per ballkon.

24,02
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RA-1004583
Informata të shpejta
(0)

LED dritë solare per mur, me senzor te levizjes.

28,5
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RA-1003077
Informata të shpejta
(0)

LED dritë solare per mur.

25,55
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RA-1003079
Informata të shpejta
(0)

LED dritë solare per mur.

23,58
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-WS205
Informata të shpejta
(0)

Stacion meteorologjik me senzora pa tela.

18,67
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BAL-WS100
Informata të shpejta
(0)

Stacion meteorologjik me senzor te jashtem.

111,53
Më shumë
Dërgesa Falas
w
EXTECH 42512
Informata të shpejta
(0)

Termometer InfraRed me dy lasera.

185,52
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE 62MAX
Informata të shpejta
(1)
Termometër pakontakt me funksione të përparuara, shtëpizë të mbrojtur nga pluhuri dhe lagështira me IP54, si dhe rrënie e rastësishme nga 3m. I zbatuar për matje në industri...
114,84
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EXTECH RHT20
Informata të shpejta
(0)

Tester i temperaturës dhe lagështisë me usb , me mundesi vendosje ne mur.

151,24
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TECPEL DTM307B
Informata të shpejta
(0)

Termometër dykanalësh për përdorim me sonda të temperaturës të tipit K.

69,43
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.