Skip Navigation Links.

Modul solar polikristalin

PIK265P(60)
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
PiKCELL GROUP

Modul solar polikristalin per gjenerimin e elektricitetit nga rrezet solare, me fuqi 265W.

120,35
(me TVSH): 16,6
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

PIK265P (60) - Polycrystalline photovoltaic panel for generation of electricity from sunlight, power 265W. The panel is consisted of 60 photovoltaic cells arranged in 6 rows and 10 columns. Excellent performance even in low light conditions.

 

Features:

 • Nominal power: 265W
 • Panel efficiency: 17.6%
 • Consisted of 60 photovoltaic cells with a dimension: (156x156)mm
 • MPP output voltage: 32V
 • MPP output current: 8.3A
 • Tolerance of the output power: ± 3%
 • IP67 switch box for operation in outside ambient conditions
 • Anodised aluminum frame with drainage holes
 • 3,2mm glass with anti-reflex layer
 • Great panel efficiency based on leading innovations in photovoltaic technology
 • Reduced losses due to impurities on the panel surface
 • Dimension: (1640x990x45) mm
 • Weight: 17.2kg
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.